thumbs-iconلوله بازکنی و تخلیه چاه پدیده

clock-iconشبانه روزی

0

Cart - £0.00

mobile-icon

مشاوره رایگان (تماس شبانه روزی)02122893221

انواع مختلف گرفتگی لوله و لوله بازکنی

انواع مختلف گرفتگی لوله و لوله بازکنی

انواع مختلف گرفتگی لوله و لوله بازکنی-پدیده سرویس
12 دسامبر

انواع مختلف گرفتگی لوله و لوله بازکنی

انواع مختلف لوله بازکنی

انواع مختلف گرفتگی لوله و لوله بازکنی که بستگی به مکان گرفتگی دارد ولی از خودتان پرسیدید که چرا لوله فاضلاب میگیرد؟ چه اتفاقی سبب گرفتگی لوله می شود؟ و چندین سوال دیگر که این مطلب می تواند پاسخگوی تمام سوالات شما باشد. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

گرفتگی لوله و لوله بازکنی تبدیل به یک اتفاق روزانه شده است

گرفتگی لوله تبدیل به یک اتفاق عادی و روزانه شده است که بیشتر این گرفتگی ها در تهران رخ می دهد و شرکت های لوله بازکنی برای رفع گرفتگی به محل مورد نظر اعزام می شوند. اما شما می توانید با پیشگیری از گرفتگی لوله  از این اتفاق روزانه جلوگیری نمایید. شرکت های لوله بازکنی مختلف با توجه به سابقه ای که دارند می توانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند که شرکت پدیده سرویس جزء این مورد محسوب می شود.

برای این که گرفتگی لوله به صورت قطعی برطرف شود کافیست با یک شرکت لوله بازکنی در ارتباط باشید که به صورت حرفه ای این کار را انجام دهد تا دیگر لوله فاصلاب منزل ، رستوران و … نگیرد.

مطلب پر بازدید :

گرفتگی لوله فاضلاب در منزل

تخلیه چاه فاضلاب و ترمیم آن 

عوامل ضرورت تخلیه چاه چیست؟

انواع مختلف گرفتگی لوله و لوله بازکنی

انواع مختلف گرفتگی لوله و لوله بازکنی را میدانید؟

انواع لوله های فاضلاب مثل حمام ، سرویس بهداشتی ، روشویی، ظرفشویی و… گرفتگی مختص به خود را دارند و لوله بازکنی آنها هم متفاوت است. علت تفاوتش این است که فاضلاب ورودی آنها متفاوت است. به طور مثال دلایل عمده ای که سبب گرفتگی لوله ظرفشویی می شود شامل : روغن ، باقی مانده غذا ، چربی ، تفاله چای و … است که برطرف کردن آن یعنی شیوه ی لوله بازکنی سینک ظرفشویی هم متفاوت خواهد بود که فقط از عهده ی یک شرکت حرفه ای بر می آید.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب حمام  

دلیل عمده ای که سبب گرفتگی لوله فاضلاب حمام می شود شامل موارد : صابون ، دستمال کاغذی ،مو و … است که نوع لوله بازکنی آن متفاوت است. همچنین در مورد سرویس بهداشتی ، روشویی و … هم همین موارد صدق می کند ولی اصولا با فضولات همراه است. نوع رفع گرفتگی آن هم صد در صد فرق می کند.

بهتر است کار را به کاردان بسپارید تا لوله فاضلاب به بهترین شکل باز شود و دیگر دچار گرفتگی لوله نشوید. لوله بازکنی را به شرکتی بسپارید که در همه زمینه ها تجربه ی کافی داشته باشد و بتواند بهترین نتیجه را به شما مشتریان عرضه نماید که دیگر درگیر رفع گرفتگی لوله نباشید یعنی یک بار برای همیشه لوله بازکنی را انجام دهید.

دلیل احتیاج به لوله بازکنی چیست؟

همانطور که می دانید لوله فاضلاب محل عبور فاضلاب و مواد زائد است و باقی ماندن آن داخل لوله سبب گرفتگی لوله می شود و این گرفتگی لوله احتیاج به یک شخصی دارد که بتواند لوله بازکنی را انجام دهد و تجربه ی کافی در این زمینه داشته باشد تا لوله را سوراخ نکند ، مشکل حادتری برایش پیش نیاید.

علت اینکه مواد زائد داخل لوله می مانند را می دانید ؟ لوله هایی که دچار گرفتگی می شود در اثر تجمع بسیار زیادی از مواد زائد است که معمولا مدت طولانی روی هم تلمبار شده اند و معمولا لوله های ظرفشویی منبع تجمعی از آشغال غذا و مواد دیگری که در بالا ذکر شده است، می باشد.

پس دلیل گرفتگی لوله و احتیاج به لوله بازکنی مشخص شد و آن هم آشغال های ورودی به آن است. ورود مواد زائد غیر از آب باعث می شود که لوله بگیرد و شما احتیاج به متخصصین لوله بازکنی پیدا کنید.

معمولا لوله های منزل امکان رد کردن مواد زائد درشت را ندارد حالا با این جمله فکر نکنید که مواد زائد ریز امکان عبور داخل لوله را دارند این فکر اشتباه است. پس کلا ورود هر مواد زائدی چه درشت چه ریز سبب گرفتگی می شود و شما آخر سر به شرکت های لوله بازکنی زنگ می زنید.

پیشنهاد مطالعه : لوله بازکنی با دستگاه ها مختلف

شرکت مطمئنی در زمینه ی لوله بازکنی انتخاب کنید! 

اما مهم این است که به کدام یک از شرکت ها زنگ می زنید ؟ آیا کار آن ها را قبول دارید ؟ تجربه ی کافی در این زمینه دارند ؟ آیا می توانند آن طور که باید خدمات لوله بازکنی به شما عرضه کنند ؟ تمام این سوالات را می توانید از شرکت لوله بازکنی مورد نظرتان بپرسید و پاسخ های آن ها را بسنجید در صورتی که از نظر شما تایید شد می توانید تماس بگیرید تا آن ها نیروهای مختص این کارشان را برای لوله بازکنی ، تخلیه چاه و .. اعزام کنند.

انواع مختلف گرفتگی لوله و لوله بازکنی-شرکت پدیده سرویس

چجوری از گرفتگی لوله و دردسرهای لوله بازکنی خلاص شویم؟

یک راه ساده برای جلوگیری از گرفتگی و دردسرهای لوله بازکنی این است که نگذارید آشغال ها به داخل لوله ها وارد شوند. اگر این کار را انجام دهید دیگر تا سالهای سال دچار گرفتگی لوله نخواهید شد و دیگر دردسرهای لوله بازکنی به اتمام می رسد. برای این کار می توانید از صافی های مخصوص ظرفشویی استفاده کنید تا از ورود آشغال ها به داخل لوله جلوگیری کند. با رعایت این کار کوچک به راحتی از گرفتگی لوله خلاص می شوید کافیست کمی دقت کنید و این نکته را رعایت کنید.

لوله بازکنی تخصصی را به ما بسپارید ! 

برای انجام خدمات لوله بازکنی میتوانید با کارشناسان ما در  پدیده سرویس تماس بگیرید. همکاران ما به صورت بیست و چهار ساعته و حتی در ایام تعطیل پاسخگوی شما خواهند بود.

شرکت ما علاوه بر خدمات لوله بازکنی در زمینه های مختلفی از جمله  تخلیه چاه، حفرچاه ، تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم و … به صورت تخصصی فعالیت می کند. شما در هرمنطقه ای از تهران میتوانید به خدمات ما دسترسی داشته باشید و برای تماس سریعتر روی دکمه های زیر کلیک کنید.

One thought on “انواع مختلف گرفتگی لوله و لوله بازکنی”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *