thumbs-iconلوله بازکنی و تخلیه چاه پدیده

clock-iconشبانه روزی

0

Cart - £0.00

mobile-icon

مشاوره رایگان (تماس شبانه روزی)02122893221

از اسید های لوله بازکنی دوری کنید !

از اسید های لوله بازکنی دوری کنید !

از اسید های لوله بازکنی دوری کنید !
7 جولای

از اسید های لوله بازکنی دوری کنید !

از اسید های لوله بازکنی دوری کنید !

از اسید های لوله بازکنی دوری کنید ! ،  از مواد ممنوع برای لوله بازکنی اسید های لوله بازکنی قوی میباشند. مسمویت و آسیب چشم ها از جمله خطرات این لوله بازکنی های اسیدی میباشد.

فرقی نمیکند جنس لوله ی شما چه باشد چه فلزی و چه از چه از جنس پلاستیک مقاومت کمی در برابر اسید لوله بازکنی داشته و این مواد به آن ها آسیب میرساند.

این اسیدها معمولا در گرفتی های شدید لوله مورد استفاده قرار میگیرد اما باید بدانید که هر قدر گرفتگی لوله بیشتر باشد ممکن است آسیبی که اسید به لوله وارد میکند بیشتر بشود چون افراد هر چه میزان گرفتگی لوله بیشتر باشد، زمان بیشتری اسید را در لوله نگه میدارند و آسیب به همان میزان بیشتر خواهد بود.

از دیگر دلایلی که نباید از این مواد برای لوله بازکنی استفاده کرد این است که این مواد سلامت افراد را نیز به خطر می اندازد.

بیشتر بخوانیم :  انواع فنر لوله بازکنی

جوهر نمک 🚫

از دیگر مواد ممنوع برای لوله بازکنی ، جوهر نمک هستند که خانه ها از آن برای تمیز کردن توالت و رفع گرفتگی استفاده میکنند.

جوهر نمک با فاضلاب موجود در لوله واکنش داده و مواد خطرناکی از آن متصاعد میشود که تنفس را مختل کرده و به چشم نیز آسیب میرساند.

پس رفع گرفتگی لوله از طریق جوهر نمک نیز خطر آفرین میباشد.

بیشتر بخوانیم : لوله بازکنی و تخلیه چاه در سراسر تهران

از اسید های لوله بازکنی دوری کنید !

محلول های لوله بازکنی چه عوارضی دارد ؟

محلول های لوله بازکنی بمنظور حل کردن مواد موجود درون لوله ی فاضلاب ساخته شده اند از این رو دارای مواد شیمیای قوی، مضر و خطرناکی هستند که در صورت تماس با چشم یا تنفس خطرات جدی را بوجود می آورند. این مواد در موارد شدید تر ممکن است سبب نابینایی شوند.

اگر عمر زیادی از ساختمان شما می گذرد و سیستم لوله کشی آن را تعویض نکرده اید به احتمال زیاد لوله ساختمان از جنس چدن می باشد.
استفاده از محلول های اسیدی قوی آسیب زیادی به لوله های فاضلاب می رساند و باعث پوسیدگی لوله و ترکیدگی و ایجاد نشتی خواهد شد.

هنگامیکه سینک ظرفشویی یا توالت شما مسدود شده و پر از آب فاضلاب میشود، به جای استفاده از خدمات لوله بازکنی امکان دارد وسوسه شوید که از بهترین محلول باز کردن لوله فاضلاب یعنی انواع اسید و محلول های شیمیایی استفاده کنید.

اگر چه باز کردن لوله فاضلاب با اسید گاهی اوقات موثر است اما این محلول های شیمیایی و خطرناک همیشه بهترین راه حل نیستند.

در واقع تجربه به ما ثابت کرده که محلول های لوله بازکن قوی همیشه خطرات و خسارات بیشتری نسبت به فوایدشان دارند.
در اکثر این محصولات، مواد تشکیل دهنده سولفوریک یا هیدروکسید سدیم است که هر دو مواد برای انسان بسیار سمی هستند.

در صورتی که فردی در خانه شما این مواد را ببلعد، نتایج بر روی بدن میتواند خفیف باشد، از جمله آسیب طولانی مدت به مری و معده و در برخی موارد، مواد شیمیایی با دوز های بالا میتوانند کشنده باشند.

علاوه بر این، مواد شیمیایی که برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب از آنها استفاده میشود، میتوانند چشم و پوست را بسوزانند.

مطلب بیشتر : دقت در انتخاب شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه

از اسید های لوله بازکنی دوری کنید !

تضمینی برای لوله بازکنی با اسید های وجود ندارد!

بدترین قسمت در مورد پاک کننده های شیمیایی یا همان لوله بازکنی های اسیدی این است که به ندرت مشکل اصلی را برطرف میکنند.

خیلی از مواقع، پس از استفاده از محلول های شیمیایی گرفتگی رفع میشود، اما باید بدانید که مشکل اصلی همچنان باقی است و محلول قدرت پاکسازی کامل لوله را ندارد. چون مشکل اصلی گرفتگی اغلب لوله ها، رسوب گرفتگی جداره لوله فاضلاب است و محلول ها توان پاکسازی و از بین بردن آن ها را ندارند.

اگر هدفتان در حال حاضر، فقط خرید اسید لوله بازکنی با هزینه کم است، بدانید که استفاده مکرر از آن ها در زمانی کوتاه باعث خوردگی و پوسیدگی لوله های ساختمان می شوند و در چنین حالتی مطمئنا هزینه ای سنگین را بر روی دوش شما میگذارند تا لوله کشی ساختمان را تعمیر کنید.

به جای صرف زمان و هزینه برای خرید اسید لوله بازکنی ، بهتر است با متخصص لوله بازکنی و تخلیه چاه تماس بگیرید.

با مواد لوله بازکنی به لوله ها آسیب میزنید

مواد شیمیایی لوله باز کنی بویژه مارک های ارزان قیمت میتواند سیستم لوله کشی ساختمان شما را خراب کند.

محلول های اسیدی بدلیل داشتن ماده ای به نام اسید هیدروکلریک که یک ماده خورنده است، بیشتر از اینکه رفع گرفتگی لوله شما را هدف قرار دهند، باعث پوسیدگی، خراب شدن و نابود شدن لوله های پلاستیکی و آهنی فاضلاب میشوند.

هر بار که از این مواد استفاده میکنید، به سیستم لوله کشی خود آسیب میرسانید که پس از مدتی نیاز به تعمیر و بازسازی خواهند داشت.

تعمیرات لوله کشی در حال حاضر بسیار گران و سرسام آور هستند.

بیشتر بخوانیم :  لوله بازکنی و تخلیه چاه در شهر تهران

از اسید های لوله بازکنی دوری کنید !

جایگزین مناسب برای اسید های لوله بازکنی چیست؟

میتوانید به جای استفاده از محلولهای مضر برای انسان مانند محلول لوله بازکن توالت، محلول لوله بازکن سینک ظرفشویی، محلول لوله بازکن دستشویی و محلول لوله بازکن فاضلاب از جایگزین های بهتری که در ادامه گفته شده استفاده نمایید:

👈استفاده از تلمبه پلاستیکی
👈خودتان محلول لوله بازکن خانگی درست کنید. با استفاده از نوشابه های گازدار، سرکه سفید و جوش شیرین میتوانید گرفتگی ها را باز کنید.
👈خرید فنر لوله بازکن دستی
👈اگر همه این موارد کارساز نبود یا با مشکل مواجه شد بهتر است با شرکت لوله بازکنی تماس بگیرید.

تماس با شرکت لوله بازکنی معتبر 

دغدغه های استفاده از اسید های لوله بازکنی را دو بریزید و بال شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه پدیده سرویس تماس بگیرید هم خیال خودتان راحت است و هم اینکه ترکیدگی لوله و مشکلات بعدش دیگر پیش نمی آید پس از اسید های لوله بازکنی دوری کنید !  که مشکلات زیادی را به همراه دارد.

شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه پدیده سرویس به دستگاه های پیشرفته و تجربه ی بالایی که در این زمینه دارد میتواند به راحتی در عرض مدت کوتاهی لوله بازکنی و تخلیه چاه در هر حدی که باشد را برای شما انجام دهد.

پس با پدیده سرویس میتوانید در هر منطقه ای از تهران که هستید در هر ساعت از شبانه روزی حتی در روز های تعطیل با آن ها در تماس باشید.

One thought on “از اسید های لوله بازکنی دوری کنید !”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *