thumbs-iconلوله بازکنی و تخلیه چاه پدیده

clock-iconشبانه روزی

0

Cart - £0.00

mobile-icon

مشاوره رایگان (تماس شبانه روزی)02122893221

تخلیه چاه

تخلیه چاه

تخلیه چاه

تخلیه چاه

به فرآیند تخلیه چاه از هرگونه لجن ، جامدات و مواد دیگر را تخلیه چاه می گویند. علت اصلی گرفتگی های چاه فاضلاب و تخلیه چاه به خاطر جامداتی است که از راه لوله های فاضلاب وارد می شوند.

گاهی اوقات وجود انواع مختلفی از مواد نظیر مو، مواد پلاستیکی، چربی های فراوان و غیره، باعث ایجاد لایه ای مقاوم به آب می شود که این بستر ضد آب سرتاسر پیکره ی کانال فاضلاب را می پوشاند و نتیجه ی آن جلوگیری از نفوذ آب در چاه می باشد.

همین موضوع باعث زود سر ریز شدن چاه شده از علائم پرشدن چاه فاضلاب می توان به بوی بد فاضلاب در ساختمان , بالا زدن آب توالت و گرفتگی توالت ، باز نشدن توالت ، وجود حشرات موزی مثل سوسک در ساختمان و …. نام برد در زمین های غیر ماسه ای ، عدم کشش و مکش آب در خاک بوجود می آید که به علت کم قطر بودن چاه و نداشتن انباری، مادر چاه در زمانی مشخص پر می شود. در زمین های شنی ، خطر پرشدن چاه به مراتب کمتر از زمین های خاکی است .

هر چاهی بعد از گذشت چند سال نیاز مبرم به بازدید حرفه ای دارد تا از خطرات احتمالی پیشگیری شود و هزینه های بعدی و شاید جبران نا پذیر به حداقل برسد . پر بودن و پر ماند چاه فاضلاب و همچنین تخلیه چاه بعد از هر بار پر شدن می تواند باعث ایجاد ریزش در میله چاه شود.

قالبا برای طوقه چینی سر چاه ، از ۱ متری میله چاه تاقچه ای ایجاد می کنند و از همان جا آجر ها را با سیمان روی هم می چیند و در هر ردیف مقداری آن را تنگ می کنند تا در نهایت کاملا درب چاه بسته شود.

حال اگر آب زمان طولانی زیر این طوقه بماند باعث سست شدن و در نهایت ریختن خاک زیر طوقه شده و طوقه یک دفعه درون چاه فرو خواهد رفت و هر چه روی چاه باشد به درون آن می افتد.

خدمات پدیده سرویس در زمینه ی تخلیه چاه چیست؟

👈 تخلیه مکانیزه چاه کاملا تضمینی به کمک پمپ های لجن کش قدرتمند در اسرع وقت

👈 تخلیه چاه با ماشین های مکنده با تخریب حداقلی درب چاه
👈 لایروبی چاه و کف تراشی توسط نیروی انسانی مجرب
👈 تشخیص دقیق محل درب چاه با دستگاه و باز و بسته کردن درب چاه و کلیه کارهای بنایی مرتبط
👈 تخلیه سپتینگ های لجن گیر و چربی گیر و منحول و لایروبی سپتیک
👈 طوقه چینی و کول گذاری میله ی چاه و جلوگیری از ریزش دیوارهای چاه فاضلاب

خدمات تخلیه چاه پدیده سرویس به صورت شبانه روزی در شمال ، شرق ، غرب و جنوب تهران با مجرب ترین کارشناسان در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام می شود که باعث شده مشتریان ما رضایت کامل از مجموعه ما را داشته باشند.

دلیل انتخاب پدیده سرویس چیست؟

یکی از مشکلاتی که در زندگی کم و بیش برای ما اتفاق افتاده است و حداقل یک بار در زندگی با آن مواجه شده ایم پر شدن چاه فاضلاب بوده است در هنگامی که این مشکل برای ما به وجود می آید .

باید که با یکی از شرکت های که کارشان تخلیه چاه است تماس گرفته تا به مشکل ما رسیدگی کنند که در این میان تخلیه چاه پدیده با سالیان متمادی تجربه که در زمینه تخلیه چاه دارد و در این زمینه به شهرت خاصی رسیده است بهترین گزینه خواهد بود .

انتخاب تخلیه چاه  پدیده این مزیت را برای شما به ارمغان می آورد که با اعزام نیروهای خود به محل گرفتگی لوله  و بازدید رایگان از محل مورد نظر  در صورت تمایل شما به تخلیه چاه  این کار را به بهترین نحو ممکن برای شما انجام خواهد داد.

پر شدن چاه یکی از کارهای است که باید توسط افرادی که در این زمینه مهارت دارند تخلیه شود به دلیل این که اگر این کار توسط افرادی انجام شود که زمینه تخلیه چاه مهارت ندارند باعث ریزش دهانه چاه شده و  به مسدود شدن چاه شما منتهی میشود.

پس کار را به کاردان بسپارید و برای تخلیه چاه مدارس  ، ادارات و منازل خود با پدیده تماس گیرید تا در اسرع وقت و با سرعت اجرایی بالا مشکلتان را حل کند.

تخلیه چاه پدیده در هنگام تماس به شما مشاوره رایگان در زمینه تخلیه چاه می دهد تا شما را درحل مشکلتان یاری کنند. برای انجام کلیه امور مرتبط با تخلیه چاه به صورت شبانه روزی و کاملا تضمینی کافیست با تخلیه چاه پدیده تماس بگیرید . تخلیه چاه پدیده سرویس با کامل ترین تجهیزات و ابزار مناسب برای تخلیه چاه آماده سرویس دهی به شما همشهریان عزیز است.