thumbs-iconلوله بازکنی و تخلیه چاه پدیده

clock-iconشبانه روزی

0

Cart - £0.00

mobile-icon

مشاوره رایگان (تماس شبانه روزی)02122893221

لوله بازکنی

لوله بازکنی

لوله بازکنی غرب تهران - پدیده سرویس

لوله بازکنی

لوله بازکنی ارزان-پدیده سرویس

چه زمانی نیاز به خدمات لوله بازکنی داریم؟ ممکن است بارها مشاهده کرده باشید که لوله فاضلاب مسدود شده باشد و آب به سختی تخلیه چاه می شود،  در این موقع نیاز دارد که به شرکت لوله بازکنی در تهران تماس بگیرید تا مسیر لوله مورد نظرتان را باز کنند. ممکن است از خودتان بپرسید که چرا این اتفاق می افتد؟ لوله ها معمولا وظیفه عبور آب و مواد زائد به داخل فاضلاب یا شبکه فاضلاب را دارند که اگر در لوله های فاضلاب مواد غیر از آب وارد شود این مواد اضافی به مرور زمان در پیچ لوله ها انباشته می شود و راه عبور آب و بقیه مواد را می بندد.

همانطور که در بالا ذکر شد ، معمولا گرفتگی در لوله های فاضلاب به دلیل جمع شدن چربی و تجمع بیش از حد مواد زائد داخل لوله است ، برای جلوگیری از گرفتگی لوله می توانید از ورود مواد زائد به داخل لوله جلوگیری کنید.

در صورت گرفتگی لوله شما احتیاج به خدمات لوله بازکنی پیدا خواهید کرد در این زمان نیروهای مجرب و متخصص ما در شرکت پدیده سرویس در خدمت شما خواهند بود.

معضل جدید ساختمان های امروزی و گرفتگی لوله ها 

در حال حاضر ساختار جدید ساختمان ها و مهندسی لوله کشی فاضلاب آپارتمان های امروزی سبب شده مشکلات گرفتگی لوله بیشتر از قبل شود.

همین مشکل مشترک بودن لوله های فاضلاب ساختمان ها باعث شده است که گرفتگی لوله در مدت زمان کمی بوجود بیاید  و باعث شده تا خدمات لوله بازکنی نسبت به قبل بیشتر مورد استفاده قرار گیرد و اینکه در انتخاب شرکت مورد نظرتان در این زمینه حتما دقت کنید اگر توسط فرد غیر ماهری انجام شود ممکن است از دستگاه نامناسب استفاده کند و اینکه نتواند لوله را به طور کامل تخلیه کند.  پس با توجه به این گفته باید در انتخاب شرکت سرویس دهنده دقت لازم را داشته باشید.

بهداشت و ایمنی در لوله بازکنی حرف اول را میزند! 

همانطور که می دانید در زمان گرفتگی لوله فاضلاب و توالت، احتمال نشت فاضلاب به ساختمان ، شما را تهدید می کند. رفع گرفتگی لوله فاضلاب با عملیات لوله بازکنی توسط کارکنان ماهر سبب جلوگیری از ورود چنین آسیب هایی به ساختمان خواهد شد. گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه از مواردی است که توسط مشتریان ، بسیار گزارش می شود. با توجه به حیاتی بودن این مکان باید از شرکت لوله بازکنی درخواست نیروی ماهر با بالاترین دقت کرد.

رعایت نکات بهداشتی و ظرافت در حین کار باعث می شود از کثیف شدن محیط آشپزخانه و محلی که گرفتگی لوله رخ داده است، جلوگیری شود. بسیاری از نارضایتی هایی که از لوله بازکنی های غیر ماهر وجود دارد این است که گرفتگی لوله فاضلاب را با بالاترین آسیب به بهداشت آشپزخانه برطرف می کنند.

لوله بازکنی ارزان-پدیده سرویس

رعایت ایمنی در هنگام انجام لوله بازکنی

نحوه ی کارکرد دستگاه های لوله بازکنی با یکدیگر متفاوت می باشد. به عنوان مثال لوله بازکنی با فنر علاوه بر اینکه فنر درون لوله فاضلاب ارتعاش و چرخش می کند مابقی فنر که پشت دستگاه می ماند نیز به همان اندازه،عمل چرخش و ارتعاش را انجام می دهد.

در مکان های بسته باید کارکنان به فنر زدن در اینگونه محیط ها تسلط داشته باشند تا از بروز حوادث ناشی از برخورد انتهای فنر به اجسام و تخریب آنها جلوگیری شود.

روشی که در بین کارکنان لوله بازکنی ماهر مرسوم می باشد این است که قسمت اضافی فنر را به شکل دایره ای گره می زنند تا به صورت در جا ارتعاش کند و هیچ گونه آسیبی به همراه نداشته باشد. مهارت و تجربه ی کارکنان در حین استفاده از دستگاه های مختلف لوله بازکنی تضمین کننده ی ایمنی خود و سایرین است.

لوله بازکنی پدیده سرویس

لوله بازکنی فوری را با پدیده سرویس تجربه کنید!

برای دریافت لوله بازکنی در کلیه مناطق شهر تهران و حومه با پدیده سرویس به صورت 24 ساعته حتی در اوقات تعطیل تماس بگیرید.

شرکت پدیده سرویس دارای کارکنان حرفه ای و با تجربه است که میتوانند خدمات را به صورت تخصصی در تمام مناطق شمال ، جنوب ، شرق ، غرب تهران خدمت شما مشتریان گرامی عرضه نمایند. هزینه ای هم که شرکت ما دریافت میکند به میزان همان خدماتی است که برای شما انجام شده پس نگران هزینه نباشید. کافیست در هر منطقه ای از تهران که هستید به صورت شبانه روزی حتی در اوقات تعطیلی با ما در ارتباط باشید. برای تسهیل در دسترسی شما مشتریان عزیز برای ارتباط با ما می توانید روی دکمه های زیر کلیک کنید.