thumbs-iconلوله بازکنی و تخلیه چاه پدیده

clock-iconشبانه روزی

0

Cart - £0.00

mobile-icon

مشاوره رایگان (تماس شبانه روزی)02122893221

6 روش لوله بازکنی خانگی

6 روش لوله بازکنی خانگی

6 روش لوله بازکنی خانگی
8 آگوست

6 روش لوله بازکنی خانگی

6 روش لوله بازکنی خانگی چیست؟

6 روش لوله بازکنی خانگی برای افرادی است که از بوی بد فاضلابی که در هنگام ظرف شستن به مشامشان میخورد خسته شده اند حتما این راه کار ها را انجام دهید تا از بوی بد فاضلاب با لوله بازکنی خلاص شوید اگر هیچ کدام از روش ها جوابگو نبود حتما یک زنگ به شرکت خدماتی لوله بازکنی بزنید. پس با ما همراه باشید تا این 6 روش را با هم بررسی کنیم.

مطلب پیشنهادی : راه های فهمیدن پر شدن چاه

بهترین متد های لوله بازکنی خانگی 

برای همه شما پیش آمده که لوله فاضلابتان در آشپزخانه، دستشویی یا حمام بگیرید و با این گرفتگی ها تجربه ای را برای شناختن نشانه هایی قبل از گرفتگی کسب کرده اید تا تشخیص دهید قرار است لوله فاضلاب شما بگیرید.

نشانه های عمده ی گرفتگی لوله مانند تخلیه کُند آب از سینک، بوی نامطبوع فاضلاب و… است که همگی راه چاره ای آسان برای پیشگیری دارند تا هزینه های احتمالی خود را کاهش دهید و در طول سال کمتر از خدمات لوله بازکنی استفاده نمایید.

مطلب پیشنهادی : از اسید های لوله بازکنی دوری کنید 

6 روش لوله بازکنی خانگی

1-استفاده از فنر لوله بازکنی دستی 

حتما شما هم چندین آویز لباس یا کت شلوار در خانه دارید. یکی از آنها را بردارید و خمیدگی‌ اش را به خوبی صاف کنید تا همانند فنر لوله بازکنی دستی عمل کند.

سپس با استفاده از یک انبر، انتهای آن را به شکل قلاب در آورید. دقت داشته باشید که از این وسیله باید برای خارج کردن مو و مواد زائدی که ناخواسته وارد لوله شده‌اند باید استفاده کنید، پس هنگام ورود آن به داخل لوله سعی و تلاشتان بر این باشد که کار را بدتر نکنید، یعنی مواد موجود را به داخل هل ندهید.

ولی بیشتر افراد ناشی هستند و بیشتر مواد زائد را به داخل لوله هل می دهند و باعث گرفتگی لوله می شوند. پس بهتر است اگر بلد نیستید با  شرکت لوله بازکنی پدیده سرویس تماس بگیرید تا در عرض چند دقیقه کار را انجام دهند و به راحتی گرفتگی لوله را رفع کنند.

6 روش لوله بازکنی خانگی

2-لوله بازکنی با محلول نمک و سرکه 

محلول نمک و سرکه به دلیل گازی که ایجاد میکند باعث رفع موهای زائد داخل لوله می شود و زمانی که این دو ماده را ترکیب کردید سریعا وقتی که در حال جوش است داخل لوله بریزید و اجازه دهید تا فردا صبح این محلول داخل لوله بماند پس بهتر است آخر شب این کار را انجام دهید.

6 روش لوله بازکنی خانگی

3-لوله بازکنی با جوهرنمک مخصوص لوله بازکن

به دلیل اینکه جوهر نمک می تواند سبب سوختگی های شدید شود حتما هنگام استفاده از آن مراقب باشید و از دستکش و محافظ چشم مناسبی استفاده نمایید. درون یک سطل 3 چهارم آب بریزید و 3 فنجان چای خوری جوهر نمک به آن اضافه کنید و با استفاده از یک چوب آن را خوب بهم بزنید تا محلول آماده استفاده شود. سپس آن را داخل لوله فاضلاب بریزید و چند ساعتی صبر کنید سپس با استفاده از آب داغ آن را بشویید. اگر لازم بود دوباره همین کار را تکرار کنید.

سعی کنید زمانی که از جوهر نمک استفاده میکنید مراقب دستتان و چشمتان باشید یک لحظه غفلت یک عمر پشیمانی به بار می آورد ، اگر این کار را نمیتوانید انجام دهید خودتان را راحت کنید و ترس اینکه صدمه ببیند را نداشته باشید با شرکت لوله بازکنی پدیده سرویس تماس بگیرید تا آن ها سریعا مشکل شما را رفع کنند.

6 روش لوله بازکنی خانگی

4-استفاده از آب جوش برای لوله بازکنی

 لوله بازکنی خانگی با ساده ترین راهی که بدون هزینه میتوانید انجام دهید و از شر گرفتگی لوله خلاص شوید. برای این کار کتری آب را کاملا پر از آب کنید و آن را بجوشانید. سپس تمامی آب را داخل لوله بریزید. چند بار این کار را تکرار کنید تا لوله به خوبی باز شود.

برای بهتر عمل کردن این روش، می توانید به آب مایع ظرفشویی یا تاید نیز اضافه کنید و با استفاده از یک قاشق بزرگ آن را خوب هم بزنید تا کف کند. فقط مراقب دست هایتان باشید که نسوزید.

6 روش لوله بازکنی خانگی

5-لوله بازکنی با مواد شوینده 

اگر مشکل شما گرفتگی مسیر خروجی توالت و ظرفشویی است، می توانید از مواد شوینده ظروف استفاده کنید. برای این کار نصف فنجان مایع شوینده را داخل کیسه ای بریزید و آن را داخل آب قرار دهید و بجوشانید تا روان شود. سپس مایع شوینده را داخل توالت و یا ظرفشویی ریخته و از روی آن مقداری آب داغ بریزید تا مایع را بشوید. این کار مواد اضافی که سبب گرفتگی شده را روان می کند تا راه خروجی باز شود.

6-لوله بازکنی با محلول خانگی 

مواد لازم برای ساخت این محلول لوله بازکنی خانگی :

👈نصف فنجان نمک
👈نصف فنجان جوش شیرین
👈آب جوش
این موارد را با هم ترکیب کنید و داخل لوله بریزید. اجازه دهید مدتی بگذرد و سپس با مقداری آب داغ آن را بشویید.

6 روش لوله بازکنی خانگی

اگر لوله بازکنی با روشهای بالا انجام نشد چیکار کنیم؟

اگر یک یا چند روش از لوله بازکنی خانگی را امتحان کردید و نتیجه ای نگرفتید ، گرفتگی لوله ی شما شدید است بهتر است با یک متخصص لوله بازکنی تماس بگیرید تا مشکل شما را در عرض چند دقیقه حل کند.

مطلب پیشنهادی : دقت در انتخاب شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه 

تماس با بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران 

برای لوله بازکنی با ساده ترین روش یعنی توسط متخصصان لوله بازکنی ، باید با شرکتی تماس بگیرید که به آنها اعتماد کامل داشته باشید و بدانید که گرفتگی لوله ی شما را تضمینی انجام میدهند چون اگر داخل لوله کاملا تمیز نشود دوباره به همان صورت بوی بد را حس میکنید پس بهترین کار این است با یک شرکت معتبر لوله بازکنی تماس بگیرید.

شرکت پدیده سرویس به عنوان یک شرکت معتبر و شناخته شده بین مشتریان است و همیشه رضایت مشتریان برای او در اولویت قرار دارد ، پس میتوانید برای انجام لوله بازکنی فوری ، تضمینی با آن ها در هر جای تهران که هستید تماس بگیرید و خدمات لوله بازکنی را دریافت نمایید فرقی نمیکند که چه روزی و چه ساعتی باشد ، چون پدیده سرویس 24 ساعته در تمام روز های هفته حتی تعطیلات آماده ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه به شما است.

One thought on “6 روش لوله بازکنی خانگی”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *