thumbs-iconلوله بازکنی و تخلیه چاه پدیده

clock-iconشبانه روزی

0

Cart - £0.00

mobile-icon

مشاوره رایگان (تماس شبانه روزی)02122893221

10 راه رفع گرفتگی وان حمام

10 راه رفع گرفتگی وان حمام

10 راه رفع گرفتگی وان حمام
2 فوریه

10 راه رفع گرفتگی وان حمام

10 راه رفع گرفتگی وان حمام

رفع گرفتگی وان حمام و نیاز به لوله بازکنی در حمام  کار سختی به نظر می آید. اما شما با به کار گرفتن این ده روش میتوانید مشکل خودتان را به سادگی در منزل حل کنید. معمولا همه ما به صورت روزانه از حمام استفاده میکنیم و نیاز داریم تا تخلیه آب ار لوله ها مرتب و بدون مشکل انجام گیرد. گاهی راه آب حمام میگیرد و نیاز است تا از خدمات لوله بازکنی استفاده کنیم تا این مشکل رفع شود. اگر آب از لوله به خوبی تخلیه شود دردسر ساز خواهد بود و میتواند روند زندگی را محتل کند. از این جهت بهتر است این روش های را بشناسیم تا برای رفع گرفتگی لوله دجار  مشکل نشویم.

1- استفاده از محلول سرکه و جوش شیرین

بهترین راه برای بازکردن سریع لوله و رفع گرفتگی آن استفاده از محلول سرکه، جوش شیرین و آب مقطر است. تر کیب این مواد کمک میکند تا لوله از هرگونه جرم و کثیفی پاک شود. اما اگر خودتان اقدام به این کار کنید میتواند خطرناک باشد و به بدن و سلامت شما آسیب بزند. موهای سر معمولا دلیل اصلی گرفتگی وان حمام هستند که با این محلول از بین خواهند رفت. قدرت این محلول زیاد است و سرکه به شدت تاثیر پاک سازی جوش شیرین را زیاد میکند. اما قبل از استفاده از این محلول دهانه لوله را تا جایی که امکان دارد تمیز کنید.

2- استفاده از محلول سفید کننده 

محلول سفید کننده در اکثر خانه ها یافت میشود و معمولا برای تمیز کردن لباس ها یا ظروف در خانه کاربرد دارد. اما استفاده از این محصول میتواند به راحتی لوله فاضلاب را پاک کند و به رفع گرفتگی لوله وان حمام کمک نماید. به این منظور سفید کننده را داخل لوله بریزید و تا 30 دقیقه از آب استفاده نکنید. بعد از آن میتوانید آب را با فشار داحل لوله وارد کنید.

رفع گرفتگی وان حمام

3- محلول نمک و جوش شیرین

برای درست کردن این محلول از مقدار مساوی نمک به همراه جوش شیرین استفاده کنید. معمولا این دو ماده در همه خانه ها یافت میشود و به راحتی میتوان از آن برای رفع گرفتگی وان حمام هم استفاده کرد. این مورد هم مثل سفید کننده ها باید نیم ساعت پس از ریخته شدن در لوله بماند تا تاثیر خود را بگذارد. سپس با فشار آب زیاد لوله را بشویید.

4 – ریختن آب جوش در راه آب 

ریختن آب جوش برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب آسان ترین راه لوله بازکنی در منزل است. کمترین خطر و هزینه را دارد اما برای گرفتگی های جزئی میتواند موثر باشد. لازم است تا آب جوش با فشار داخل لوله شود و در چند مرحله اینکار باید انجام گیرد. بعد از ریختن آب جوش هم لازم است مدتی را حدودا نیم ساعت صبر کنید و سپس اقدام به استفاده از وان نمایید.

5 – انداختن فنر لوله بازکنی 

دستگاه لوله بازکنی همیشه بهترین وسیله برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب است و این مشکل را برای مدت زیادی حل خواهد نمود. یکی از انواع فنرهای لوله بازکنی، فنر رسمی است که بسیار عمیق است و اصلا حرکت نمیکند. قدرت این دستگاه بالاست و و با نیروی برق کار میکند.

6 – جاروبرقی خشک و تر 

جارو برقی خشک تر هم وسیله مناسبی برای رفع گرفتگی لوله وان حمام است اما در هر خانه ای وجود ندارد. کار این دستگاه آسان است و تنها با روشن کردن آن میتوانید هرچیزی که داخل لوله وجود دارد را به بیرون بکشید. اما کاربرد این وسیله تنها برای رفع گرفتگی های جزئی است و برای گرفتگی های سخت حتما باید با شرکت لوله بازکنی تماس بگیرید.

لوله بازکنی پدیده سرویس
7 – استفاده از آویز لباس

استفاده از آویز لباس برای باز کردن لوله یک روش قدیمی است که با آویزهای پلاستیکی امکان پذیر است. برای این کار آویز را باید صاف کنید و سر آنرا شبیه قلاب نمایید. سپس وارد لوله کنید تا هر آشغالی که داخل لوله است را از آن خارج نماید.

8 – تلمبه دستی

در بیشتر خانه ها تلمبه پلاستیکی وجود دارد و اولین اقدام برای بازکردن لوله با این وسیله انجام میشود. تلمبه با فشاری که داخل لوله ایجاد میکند هوا را به جلو میراند و با برداشتن آن مواد داخل لوله به بیرون کشیده میشود. این روش آسان و سریع است تا لوله وان حمام را باز کند.

9 – استفاده از مایع ظرفشویی

مایع ظرفشویی گرفتگی های نرم را رفع میکند اما روی مو تاثیری ندارد و برای بازکردن راه فاضلاب خیلی موثر نیست. لازم است تا مایع به همراه آب داخل لوله ریخته شود تا راه آب را باز نماید. تاثیر این روش نیاز به زمان دارد و باید برای اینکار صبور باشید.

10 – تماس با شرکت لوله بازکنی 

شاید برایتان جالب باشد که این لابد آخرین گزینه است اما شما پس از امتحان همه روش ها متوجه میشوید که مشکل حل نخواهد شد. پس لازم است تا از خدمات شرکت لوله بازکنی استفاده کنید. هرکدام از این کار ها از جمله ریختن سفید کننده یا جوش شیرین میتواند در کوتاه مدت موثر باشد اما در دراز مدت کارآمد نخواهد بود و مشکل گرفتگی لوله دوباره شروع میشود.

اگر ساختمان شما قدیمی است یا لوله کشی آپارتمان فرسوده شده بهتر است اصلا به سراغ این روش های خانگی نروید. زیرا بیشتر موجب از بین رفتن جداره لوله فاضلاب شده و دردسر شما بیشتر خواهد شد. حتما لازم است تا کار را به متخصص آن بسپارید و از نیروی مجرب برای خدمات لوله بازکنی کمک بگیرید. استفاده از این محلول های خانگی برای سلامت شما خطرناک است و در درازمدت آسیب زیادی به سیستم لوله کشی وارد خواهد کرد.

رفع گرفتگی وان حمام پدیده سرویس

لوله بازکنی ارزان و سریع در تهران

برای رفع گرفتگی لوله در ساختمان باید از شرکت های مطمئن و مجرب کمک گرفت. شرکت پدیده سرویس با سابقه طولانی و نیروهای متخصص در خدمت شما عزیزان است تا خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه، رفع نم و تشخیص ترکیدگی لوله و … در تهران را به همشهریان ارائه دهد. در هر نقطه از تهران که هستید برای تماس و استفاده از خدمات کافی است از طریق لینک مربوطه اقدام نمایید. همکاران ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما خواهند بود.

3 thoughts on “10 راه رفع گرفتگی وان حمام”

  1. لوله های فاضلاب ما قدیمی هست و هر چندماه باید از لوله بازکنی و تخلیه چاه کمک بگیریم. نمیدونیم چیکار کنیم

  2. والا ما ترجیح میدیم برای لوله بازکنی از شما کمک بگیریم میترسیم والا از اسید استفاده کنیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *