thumbs-iconلوله بازکنی و تخلیه چاه پدیده

clock-iconشبانه روزی

0

Cart - £0.00

mobile-icon

مشاوره رایگان (تماس شبانه روزی)02122893221

لوله بازکنی با دستگاه های مدرن

لوله بازکنی با دستگاه های مدرن

لوله بازکنی با دستگاه های مدرن-پدیده سرویس
10 اکتبر

لوله بازکنی با دستگاه های مدرن

لوله بازکنی با دستگاه های مدرن

لوله بازکنی با دستگاه های مدرن می تواند به تسریع در روند لوله بازکنی کمک بزرگی بکند و ممکن است برای هر کسی پیش آمده باشد که لوله سینک ظرفشویی یا لوله های فاضلاب دچار گرفتگی شود پس با ما همراه باشید تا به شما طریقه انتخاب بهترین دستگاه لوله بازکنی توسط شرکت های تخصصی را بازگو کنیم. با ما همراه باشید.

مطالب پر بازدید : 

لوله بازکنی و تخلیه چاه در کمترین زمان 

لوله بازکنی آشپزخانه و رستوران ها 

لوله بازکنی وان حمام

راه تشخیص دستگاه مناسب برای لوله بازکنی

اگر گرفتگی شدید و عمقی باشد قطعا نیاز به دستگاه و ابزارهای لوله بازکنی است. وقتی چربی و مواد خوراکی و… در مدت زمان طولانی در درون لوله انباشته شده باشد قطعا گرفتگی عمیق خواهد بود.

قبل از انتخاب ابزار مناسب برای لوله بازکنی بهتر است نوع گرفتگی و شدت آن را بسنجید که این کار توسط متخصصصین لوله بازکنی انجام خواهد شد.

قبل از اینکه ابزار لوله بازکنی ساخته شود با ابزار ساده تر لوله بازکنی انجام میشد اما امروزه با وجود فنر لوله بازکنی که به صورت یک فنر سر یک دریل وصل می شد گرفتگی را برطرف می کردند. با روشن شدن دریل و دوران به داخل لوله برخورد می کند و مواد رسوب شده به سمت چاه هدایت می شود.

اما با ساخت دستگاه لوله بازکنی این مشکل برطرف شده و این دستگاه از یک موتور و فنر تشکیل شده و موتور نیز محرکه لوله بازکنی را تامین می کند و فنر نیرو به سمت گرفتگی وارد می کند و علت استفاده از فنر در واقع به خاطر انعطافی که دارد باعث می شود به راحتی داخل لوله حرکت داشته باشد.

لوله بازکنی با دستگاه های مدرن و ارزان

طرز کار دستگاه فنر لوله بازکنی

این دستگاه با برق کار می کند و نوک فنر حدود ١٠٠ سانتیمتر است و دارای جنس مقاومی است . قسمت اولیه پیچ های مخروطی در فنر ، سبب سردادن اشیا به جلو می شود.

١- در لوله بازکنی با این دستگاه با صدای وزوز و با چرخش فنر و بازی کردن آن به سمت جلو گرفتگی را باز می کند.

٢- در لوله بازکنی با روان کردن آب با فشار شدید و کشش سریع آن ، عمل انجام شده را آزمایش می کنیم.

٣- امروزه از دستگاه های لوله بازکنی مدرن که بسرعت این کار را انجام میدهند و به فرمهای مختلف است مورد استفاده قرار میگیرد.

دستگاه لوله بازکنی حرفه ای چه ویژگی هایی دارد ؟

*امکان استفاده از برق شهری

*کوچک بودن و قابلیت حمل

*داشتن محفظه جمع کننده فنر

*داشتن سر فنر های مختلف

*مناسب برای افراد فنی در زمینه لوله بازکنی

*بازکننده گرفتگی های شدید

*سرعت عمل در لوله بازکنی

*مجهز بودن به فنری بلند برای رفع گرفتگی لوله‌ های طولانی و بلند

مطالب پیشنهادی : 

تخلیه چاه با نیروی حرفه ای 

لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی

تخلیه چاه با روش جدید مکانیزه

لوله بازکنی با دستگاه های مدرن

روش کار با دستگاه لوله بازکنی

بعد از اینکه مطمئن شدیم دستگاه به برق شهری وصل شده است، سر فنر مورد نیاز رو به سر فنر دستگاه لوله بازکنی وصل میکنیم.

– آرام سر فنر رو داخل لوله فاضلاب میکنیم تا به مانع برخود کند.

– حالا کلید روشن دستگاه لوله بازکنی رو فشار می دهیم تا دستگاه روشن شود.

– حالا فنر درون لوله، گرفتگی رو باز می کند . حالا باید به آرومی فنر دستگاه رو به درون لوله فاضلاب حرکت بدهید.

– با زدن کلید چپ گرد و راست گرد هم میتونین تاثیر گذاری دستگاه رو بیشتر کنید.

– بعد از باز شدن لوله، فنر رو از درون لوله بیرون می آوریم و کمی آب توی لوله می ریزیم تا مواد اضافی به داخل چاه حرکت کنند و باعث گرفتگی مجدد نشوند.

البته این کار باید توسط متخصصین لوله بازکنی انجام شود تا مشکلی برای لوله ها پیش نیاید چون اگر توسط افراد غیر متخصص انجام گیرد باعث می شود که لوله سوراخ شود یا تمام لوله بازکنی درست انجام نگیرد.

لوله بازکنی با دستگاه های مدرن-پدیده سرویس 02122893221

دلایل عمده گرفتگی لوله چیست؟

بیشترین علت های گرفتگی لوله های فاضلاب آشپز خانه یا نقاط دیگر به این مربوط میشود که روغن و غذای ته مانده ظروف وارد لوله میشود در داخل لوله فاضلاب ته نشین شده و به مرور زمان روی هم انباشته می شود و لوله شروع به بستن روسوب می کند. مسیر لوله باریک شده و باعث گرفته شدن مسیر می شود و در این هنگام از لوله بازکنی با فنر استفاده می کنیم. برای جلو گیری از این مشکل بهتر است که هر دوسال یک بار لوله بازکنی انجام گیرد که مسیر لوله باز شود که دچار گرفتگی های شدید نشود.

یکی دیگر از علت های گرفتگی لوله و کف شور نداشتن توری و افتادن آشغال داخل سیفون می باشد. اگر چاه فاضلاب منزل و یا شرکت شما مشکل زود پر شدن پیدا کرده بهتر است بدانید که به مرور زمان لجن و چربی و یا مواد شوینده که داخل چاه می شود چشمه و روزنه های چاه را مسدود کرده و راه نفوذ فاضلاب را می بندد در این صورت هم ما برای لوله بازکنی از فنر یا دستگاه های دیگر مختص به نوع و شدت گرفتگی لوله استفاده می کنیم.

لوله بازکنی و تخلیه چاه را به ما بسپارید 

اگر میخواهید لوله بازکنی و تخلیه چاه درست و تخصصی انجام گیرد بهترین کار این است که با شرکت فنی لوله بازکنی و تخلیه چاه در ارتباط باشید.

شرکت فنی پدیده سرویس با استفاده از دستگاه های مدرن به صورت تخصصی و کاملا حرفه ای به صورت 24 ساعته بدون تعطیلی لوله بازکنی و تخلیه چاه را انجام میدهد بدون اینکه مشکلی برای لوله یا چاه فاضلاب منزل شما پیش بیاید برای دریافت بهترین خدمات در این زمینه با هزینه ی مناسب بهتر است با ما در ارتباط باشید.

برای سهولت و سرعت بخشیدن در ارتباط شما با میتوانید روی دکمه های زیر کلیک کنید تا به راحتی با ما تماس بگیرید و خدمات مورد نظرتان را به ما اعلام نمایید که متخصصین را با سرعت به محل شما برسانیم.

One thought on “لوله بازکنی با دستگاه های مدرن”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *