thumbs-iconلوله بازکنی و تخلیه چاه پدیده

clock-iconشبانه روزی

0

Cart - £0.00

mobile-icon

مشاوره رایگان (تماس شبانه روزی)02122893221

مهمترین علت گرفتگی لوله آشپزخانه چیست؟

مهمترین علت گرفتگی لوله آشپزخانه چیست؟

لوله بازکنی آشپزخانه
2 فوریه

مهمترین علت گرفتگی لوله آشپزخانه چیست؟

مهمترین علت گرفتگی لوله آشپزخانه چیست؟

گرفتگی لوله های آشپزخانه جزء معمولی ترین مشکلات در هر خانه ای است در زمانی که این اتفاق رخ میدهد افراد به فکر لوله بازکنی آشپزخانه می افتند یا خودشان این کار را با روش های خانگی انجام می دهند یا اینکه به شرکت های لوله بازکنی زنگ می زنند.

البته این نکته را هم همینجا باید به شما بگویم که لوله بازکنی آشپزخانه تون را نباید خودتون انجام بدین چون نمیدونین که در چه حد لوله دچار گرفتگی شده و ممکن است محلولی را داخل لوله بریزید هیچ تاثیری نمیگذارد و بعضی وقت ها هم باعث خرابی لوله خواهد شد. تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا هم مهمترین علت گرفتگی لوله آشپزخانه را با هم بررسی کنیم هم اینکه بدانیم کدام روش بهتر جواب میدهد؟

 

از اولین نشانه های احتیاج به لوله بازکنی آشپزخانه  

تا حالا بوی بدی هنگام ظرف شستن به مشامتان خورده است ؟ اولین زنگ خطر احتیاج به لوله بازکنی

از اولین نشانه هایی که به شما میگوید باید به فکر لوله بازکنی باشید این است که وقتی در حال ظرف شستن هستید بوی گندیدگی به مشامتان می خورد که منجر به جمع شدن صورتتان می شود که همین الان هم مطمئنم همینطوری شدید 😁 وقتی این بو به مشامتون خورد یک زنگ خطر به حساب می آید که باید هرچه سریعتر به فکر لوله بازکنی باشید. تمام چربی های غذاهای خوشمزه ای که درست می کنید راهی لوله ی سینک ظرفشویی میکنید اون چربی ها داخل لوله جمع می شوند و باعث همان بوی بد و گرفتگی خواهد شد.

دو ساعت باید صبر کنین تا آب داخل سینک خالی شود : دومین زنگ خطر احتیاج به لوله بازکنی

نشانه ی دومی که معمولاً خیلی هامون شاهد آن هستیم دیر تخلیه شدن آب است ، دو ساعت کنار سینک ظرفشویی ایستادیم تا آب داخل سینک تخلیه شود در آخر هم حوصلمون سر میره بیخیالش می شویم چند دقیقه میشینیم تا آب سینک تخلیه شود و دوباره به کارمان مشغول میشویم بعضی ها هستند که این نشانه را زیاد جدی نمی گیرند ولی بدونید که لوله گرفته و به سختی و کلی دردسر آب داخل سینک را دارد عبور می دهد. به فکر لوله ی بیچاره باشید ، یک زنگ به پدیده سرویس بزنید تا لوله بازکنی را برای شما انجام بدهد تا آن لوله یه نفس راحت بکشد.

آخرین زنگ خطر و خیس شدن کف : موقعش شده که زنگ بزنید به شرکت لوله بازکنی

بعضی وقت ها شده وقتی دارید ظرف میشورید حس میکنید زیر پاهاتون خیس میشود. با خودتان هم فکر میکنید که “وا ، من که پاهام خشک بود ، پاهامو نشسته بودم ” اگر دقت کنید و کف  زمین را نگاه کنید میبینید که ای وای از آب از لوله ی سینک بیرون میزند. همان لحظه تنها کاری از شما ساخته است این است که به شرکت های لوله بازکنی هرچه سریعتر زنگ بزنید تا آب خانه و زندگیتان را برنداشته است.

خلاصه این هم از نشانه هایی که حتما به آن ها دقت کنید تا به موقع لوله بازکنی آشپزخانه را انجام دهید.

مطالب پیشنهادی: 

لوله بازکنی تخلیه چاه در کمترین زمان

تخلیه چاه تمام نقاط شهر تهران

روش های مختلف تخلیه چاه

لوله بازکنی آشپزخانه-پدیده سرویس

دلیل اینکه تاکید میکنیم از اسید های لوله بازکنی استفاده نکنید را میدانید؟ 

در هزاران مقاله ای که راجع به لوله بازکنی بود حتما خوانده اید که از اسید های لوله بازکنی استفاده نکنید ، شاید از خودتان بپرسید که واقعا دلیل این همه تاکید چیست؟ شرکت های لوله بازکنی باز کردن لوله با اسید را یکی از بدترین روش ها میدانند و اولین کاری هم به ذهن شما عزیزان میرسد هم همین است.

اسید قدرتی برای لوله بازکنی ندارد!

اول اینکه فکر میکنید اسید قدرتی که دارد باعث میشود لوله سریعاً باز شود اما سخت در اشتباهید ، وقتی اسید را داخل لوله که میریزید اسید رقیق می شود و دیگر آن قدرت سابق را نخواهد داشت یعنی در برابر آب هیچ قدرتی ندارد پس نتیجه می گیریم که هیچ تاثیری هم نخواهد داشت.

اگر هم اسید خیلی قوی باشد و روی آب را کم کند می توان گفت که به اندازه ی یک سوراخ کوچک را باز می کند و دوباره همان آش و همان کاسه خواهد شد.

اسیدی که داخل لوله میریزید ممکن است درون لوله سوراخ ایجاد کند و وقتی این حرفه ایجاد می شود دیگر بقیه اش را باید به دست کارکنان شرکت لوله بازکنی بسپاریم تا آنها کارشان را انجام دهند و اینکه خودتان را سرزنش نکنید که “کاش از آن اسید نمیریختم توی لوله که آنقدر مصیبت بکشم” این سرزنش ها دیگر فایده ای ندارد اگر حرف ما را گوش میکردید الان اینطوری نمیشد ولی حالا که کار از کار گذشته است ولی تیم حرفه ای ما یعنی شرکت پدیده سرویس کارشان را در این مواقع خیلی خوب بلد هستند لازم نیست نگران باشید چون متخصصین ما آنقدر تجربه دارند که مشکلاتی مثل شما را در منازل مختلف به راحتی حل کرده اند.

پس بهتر است وقتی به مشکل گرفتگی لوله آشپزخانه مواجه شدید خودتان دست به کار نشوید با شرکت لوله بازکنی ما تماس بگیرید تا نیروهای متخصص را به محل مورد نظر شما ارسال کنیم تا از شرِ گرفتگی لوله آشپزخانه تا مدت طولانی خلاص شوید.

لوله بازکنی آشپزخانه-پدیده سرویس 09121851231

چه دلایلی وجود دارد که در مدت کوتاهی احتیاج به لوله بازکنی آشپزخانه پیدا میکنیم؟

یکی از علت هایی که منجر به گرفتگی لوله در مدت کوتاه می شود این است که اندازه ی قطر لوله بسیار باریک است اگر قطر لوله اندازه ی مناسبی داشت صد در صد گرفتگی هم وجود نداشت.

علت دیگری که در گرفتگی لوله نقش مهمی دارد این است که آبریزی زیاد هم باعث می شود که شما احتیاج به لوله بازکنی پیدا کنید.

اما علت آخر و بسیار مهم که همه ی ما با آن سروکار داریم ولی متوجه آن نیستیم این است که زمانی که چربی ها و پس ماند های غذا را روانه ی لوله میکنیم و متوجه نیستیم که چقدر می تواند ضرر داشته باشد باعث می شود آن چربی ها به دیواره ی لوله بچسبد و رسوب کند لوله ظرفشویی که باریک است را باریک تر می کند و تنگ می شود طوریکه آب به سختی رد می شود مدت زمان طولانی که این کار را انجام دهید می توانید همان بوی بد و دیر خالی شدن سینک ظرفشویی را به وضوح ببینید و متوجه شوید که زنگ خطر به صدا در آمده است.

مطالب پر بازدید : 

خدمات لوله بازکنی تخصصی

تاثیر لایروبی تخلیه چاه

روشهای لوله بازکنی

لوله بازکنی آشپزخانه-پدیده سرویس 02122893221

برای لوله بازکنی آشپزخانه با کدام شرکت تماس بگیریم؟

برای اینکه لوله بازکنی سینک آشپزخانه به صورت اصولی و کاملا تخصصی توسط افراد حرفه ای و کارآزموده که در این زمینه کاملا تبحر دارند می توانید با شرکت پدیده سرویس تماس بگیرید. شرکت ما در زمینه ی لوله بازکنی تهران ، تخلیه چاه تهران بهترین خدمات را به شما عزیزان عرضه می کند.

همچنین پدیده سرویس در تمام ساعات روز به شما عزیزان خدمات ارائه می دهد و تعطیلی هم برای ما معنایی ندارد همه ساعته و همه روزه به شما عزیزان خدمت رسانی می کنیم کافیست در هر محدوده ای که از تهران هستید با ما تماس بگیرید.

2 thoughts on “مهمترین علت گرفتگی لوله آشپزخانه چیست؟”

  1. انقدر که از روغن استفاده می کنیم همش لوله هامون میگیره مرسی که در این مواقع به دادمون میرسین

  2. برای آشپزخانه خوابگاه لوله بازکنی خیلی حیاتی هستش واقعا چند ماه یه بار باید گرفتگی لوله ها رفع شه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *