thumbs-iconلوله بازکنی و تخلیه چاه پدیده

clock-iconشبانه روزی

0

Cart - £0.00

mobile-icon

مشاوره رایگان (تماس شبانه روزی)02122893221

لوله بازکنی آشپزخانه و رستوران ها

لوله بازکنی آشپزخانه و رستوران ها

لوله بازکنی آشپزخانه و رستوران ها-پدیده سرویس 02122893221
9 سپتامبر

لوله بازکنی آشپزخانه و رستوران ها

لوله بازکنی آشپزخانه و رستوران ها

لوله بازکنی آشپزخانه و رستوران ها ،  گرفتگی برای هر لوله فاضلابی رخ می دهد و این لوله ممکن است مربوط به رستوران یا آشپزخانه ها باشد . رستوران، آشپزخانه و غذاخوری های به علت استفاده زیاد از آب و تولید فاضلاب روغنی و چرب مستعد گرفتگی لوله فاضلاب می باشند و در صورت عدم رعایت ممکن است با مشکل گرفتگی لوله روبه رو شوند. لوله بازکنی آشپزخانه و  رستوران ها را به ما بسپارید.

مطلب پیشنهادی : لوله بازکنی و تخلیه چاه در کمترین زمان

بیشترین نقاط گرفتگی و احتیاج به لوله بازکنی

با افزایش استفاده از آب و افزایش ساختمانها لوله کشی فاضلاب بیشتر شد و همین امر باعث شد تعداد گرفتگی لوله های فاضلاب نیز افزایش یابد.  هرچه قطر لوله کمتر باشد این احتمال بیشتر خواهد بود. بیشترین نقاط گرفتگی لوله که احتیاج به لوله بازکنی پیدا میکنند را در ادامه به شما عزیزان معرفی میکنیم:

– گرفتگی کفشوی و لوله فاضلاب حمام
– گرفتگی کف شوی حیاط
– گرفتگی سیفون توالت و گرفتگی لوله فاضلاب آن
– گرفتگی لوله سینک ظرفشویی
– گرفتگی لوله فاضلاب رستوران و آشپزخانه ها
– گرفتگی لوله فاضلاب آپارتمان و مجتمع های مسکونی

که بخشی از نقاط متعددی است که دچار گرفتگی لوله میشوند ممکن است برای شما هم رخ دهد. اما گرفتگی مورد نظر ما در این مطلب مربوط به رستوران و آشپزخانه می باشد که این مکان ها با بیشترین گرفتگی لوله مواجه میشوند.

مطلب بیشتر : آشنایی با روش های مختلف لوله بازکنی

لوله بازکنی آشپزخانه و رستوران ها-پدیده سرویس

دلایل احتیاج به لوله بازکنی آشپزخانه و رستوران ها چیست؟

رستوران و غذاخوری ها که معمولا دارای آشپزخانه نیز می باشند شانس زیادی برای ایجاد گرفتگی در لوله های فاضلاب دارند. علتش هم این است که این مجموعه ها برای تهیه غذا از روغن و چربی استفاده می کنند که همین روغن عامل اصلی گرفتگی های فاضلاب در آشپزخانه ها می باشد. یکی از دلایل اصلی و مهم ایجاد گرفتگی در لوله و احتیاج به لوله بازکنی ورود روغن و چربی به داخل لوله فاضلاب می باشد که با باقی ماندن آن در لوله فاضلاب گرفتگی را تشدید کرده و در نهایت به انسداد لوله فاضلاب منتهی می شود.

عامل دیگر گرفتگی لوله در آشپزخانه و تهیه غذاها مواد غذایی هستند. برنج، روغن، چربی، پوست پیاز، پوست سیب زمینی، تفاله چای، باقی مانده غذا، استخوان و … که جزئی از مواد غذایی هستند  که ورود آنها به داخل لوله فاضلاب باعث گرفتگی می شود. در آشپزخانه های بزرگ نیز به علت حجم بالای کار و وقت کم معمولا توجهی به جلوگیری از وارد شدن آشغال به داخل لوله توجه زیادی نمیکنند و پس از مدتی متوجه گرفتگی لوله ی شدید میشوند که حتی اگر خودشان دست به کار شوند نمیتوانند لوله بازکنی را انجام دهند و باید با یک تیم متخصص تماس بگیرند تا مشکل آن ها حل کند پس قبل از این مشکلات بهتر است سعی کنیم که از وارد شدن آشغال ها و فضولات یا باقی مانده ی غذاها به داخل لوله جلوگیری کنیم.

مطلب پیشنهادی : 6 روش لوله بازکنی خانگی 

لوله بازکنی آشپزخانه و رستوران ها

راه جلوگیری از گرفتگی لوله چیست ؟

یک روش ساده برای حل این مشکل استفاده از چربی گیر است. آشپزخانه رستوران ها، تهیه غذاها، غذاخوری ها و تالارهای پذیرایی و کلا مجموعه هایی که به تهیه و تولید غذا می پردازند به واسطه استفاده از انواع مواد غذایی و همچنین روغن و چربی جهت طبخ غذا، فاضلاب بسیار چربی خواهند داشت. فاضلاب تولیدی در این مجموعه ها که از طریق خروجی سینک ظرفشویی وارد لوله فاضلاب می شود به علت چربی بالا باعث گرفتگی لوله های فاضلاب و در نهایت منجر به لوله بازکنی می شود و مشکلات زیادی برای رستوران ها در پی خواهند داشت.

برای حل این مشکل رستورانها و آشپزخانه ها که چربی تولیدی زیادی دارند موظف به استفاده از چربی گیر هستند تا از ورود حجم بالای چربی به فاضلاب جلوگیری شود. علاوه بر آن از گرفتگی لوله فاضلاب آنها نیز جلوگیری می شود .

اما روش دوم برای حل مشکل استفاده از صافی های مخصوص سینک یا کفشوی است که از ورود آشغال و باقی مانده غذا به لوله فاضلاب جلوگیری می کند. با همین روش ساده می توان تا حد زیادی از گرفتگی لوله فاضلاب جلوگیری کرد و نیاز به لوله بازکنی را کاهش داد. با توجه به این که عامل اصلی گرفتگی لوله های آشپزخانه ورود مواد غذایی به لوله است پس این روش تا حد زیادی مفید واقع می شود.

پیشنهاد ویژه : از اسیدهای لوله بازکنی دوری کنید

لوله بازکنی آشپزخانه و رستوران را به ما بسپارید ! 

به هر حال اگر لوله فاضلاب آشپزخانه و رستوران شما دچار گرفتگی شد تنها راه حل تماس با شرکتهای لوله بازکنی می باشد. ما به عنوان یکی از بهترین شرکتهای لوله بازکنی در تهران که لوله بازکنی را با دستگاه های پیشرفته و سرویسکاران ماهر به شما مشتریان ارائه می دهیم .با دستمزد پایینی برای خدمات خود در نظر گرفته ایم و هدفمان تنها جلب رضایت شما مشتریان بوده است. رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپرخانه و رستوران و غذاخوری ها را تنها از ما بخواهید تا با روشهای نوین و دستگاه های مخصوص لوله بازکنی این گرفتگی ها را برای شما رفع نماییم.

شرکت خدماتی پدیده سرویس به صورت 24 ساعته در تمام روز های هفته حتی تعطیلات بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد ، در هر ساعتی میتوانید با آن ها در ارتباط باشید.

One thought on “لوله بازکنی آشپزخانه و رستوران ها”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *