thumbs-iconلوله بازکنی و تخلیه چاه پدیده

clock-iconشبانه روزی

0

Cart - £0.00

mobile-icon

مشاوره رایگان (تماس شبانه روزی)02122893221

رفع نم

رفع نم و رطوبت

رفع نم

رفع نم و رطوبت ، یکی از مشکلات ساختمان ها نم و رطوبت است. نم و رطوبت ساختمان یکی از اصلی‌ترین مشکلات مالکین ساختمان است و همه بدنبال راهی جهت رفع نم و رطوبت ساختمان هستند.

سوال اکثر مالکان ساختمان این است که چگونه نم و رطوبت ساختمان را از رفع کنیم؟ معمولا سقف و دیوار های ساختمان طوری ساخته میشود که از نفوذ آب و رطوبت و به داخل ساختمان جلوگیری شود .

زیرا رطوبت و نم خسارات جبران ناپذیری را بر ساختمان وارد میکند و مشکلات زیادی را برای مالک ساختمان بدنبال خواهد داشت.

اگر مشکل رطوبت و نم ساختمان از تاسیسات لوله کشی ساختمان باشد

حتی در بعضی مواقع مشکل رطوبت و نم ساختمان از سیستم لوله کشی و تاسیسات ساختمان است. در موارد زیادی وجود نقص در تاسیسات لوله کشی ساختمان باعث بوجود آمدن رطوبت و نم بوده است.

اگر مشکل این باشد باید آن را حل کرد و اشکال در سیستم لوله کشی فاضلاب منزل، اشکال در کارگذاشتن روشویی، نقص در سیستم تخلیه فاضلاب وان حمام، سیفون تخلیه فاضلاب لباسشویی،سینک ظرفشویی، سیستم تخلیه توالت و اشکال مختلف دیگر که ممکن است در هر جایی از تاسیسات ساختمان بوجود آمده باشد.

با پیدا کردن مشکل میتوان اقدام به رفع نم نمود. رفع نم و رطوبت ساختمان باید پس از رفع نشتی لوله باشد.

عوارض وجود نم در ساختمان چیست؟

👈 ایجاد بوی بد در ساختمان و سرویس ها

👈 بوجود آمدن حشرات و مگس در داخل ساختمان

👈 انواع باکتری و قارچ های مضر

👈 ایجاد کپک بر روی دیوار ها اجسام داخل منزل

هم چنین وجود نم ساختمان و رطوبت برای کسانی که دچار آلرژی هستند می تواند بسیار خطرناک باشد و هم چنین فضای داخل و بیرون ساختمان را بد چهره می کند و محیط دچار نوعی سردی و بی روحی می شود.

رفع نم و رطوبت

چگونگی رفع نم ساختمان 

عوامل زیادی برای رفع نم ساختمان و سرویس ها وجود دارد ، که ما به شرح مختصر هر کدام از آنها می پردازیم. قبل از معرفی روش های رفع نم و رطوبت ساختمان ها لازم است که یاد آوری کنیم که برای رفع این خرابی ها لازم است با شرکت های معتبر رفع نم پدیده سرویس همکاری داشته باشید تا آنها دقیق تر جزئیات رفع نم ساختمان و سرویس ها را در اختیارتان قرار دهند.

✔پیدا کردن درست جای نم ساختمان

اولین کار برای رفع نم ساختمان ها شناسایی محل دقیق نم و دلیل آن با استفاده از استادکاران توانا و دستگاه های رفع نم پیشرفته است. این کار باید توسط دستگاه های پیشرفته انجام شود تا میزان خطا کاهش پیدا کند.

✔تهویه مناسب هوا در داخل ساختمان ها

برای رفع نم ساختمان و سرویس ها سعی کنید که همیشه هوای آزاد در داخل بخشهای مختلف ساختمان گردش پیدا کند و تهویه مناسب صورت بگیرد. هوای آزاد بخش هیی را که ممکن است بر اثر ریختن آب و یا مایعات دیگر نم کشیده باشند خشک کند و ما آن را جدی نگیریم.

✔استفاده از تجهیزات رطوبت گیر مناسب

برای قسمتی که احتمال نمزدگی را دارد رطوبت گیر های مناسب نصب کنید ، بخصوص در فصلهای سرد و بارانی .نم گیر میتواند تا پنجاه درصد نم های سطحی را برطرف نماید.

رفع نم و رطوبت

رفع نم بدون تخریب توسط پدیده سرویس 

در بعضی موارد ساکنان ساختمان ها بدون هیچ پیش زمینه و تخصصی در خصوص رفع نم ساختمان و سرویس ها دست به رفع نم می زنند و قسمت هایی از ساختمان را تخریب می کنند که اصلا نیازی به این کار نیست ، پیشنهاد شرکت پدیده سرویس به شما این است که قبل از رفع نم ساختمان حتما از ما مشاوره رایگان بگیرید و  کار را به کاردان بسپارید.

ما در پدیده سرویس با فرستادن کارشناسان به محل پروژه و بازدید دقیق از آن رفع نم ساختمان و سرویس ها را بدون هیچ تخریب و با استفاده از بهترین تجهیزات شناسایی محل دقیق رفع نم دست به تعمیر و بازسازی آن می زنیم .