thumbs-iconلوله بازکنی و تخلیه چاه پدیده

clock-iconشبانه روزی

0

Cart - £0.00

mobile-icon

مشاوره رایگان (تماس شبانه روزی)02122893221

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله آب اهمیت اساسی دارد وقتی که لوله آب نم می دهد. از یک طرف به ساختمان آسیب می رساند و از طرف دیگر مبلغ بالای قبض آب شما را کلافه می کند. کافی است برای رهایی از این وضعیت، تشخیص ترکیدگی لوله آب توسط یک کارشناس با تجربه انجام گیرد. نحوه و هزینه تشخیص ترکیدگی لوله آب را در ادامه مقاله بطور کامل حضورتان توضیح می دهیم. تخصص ما پیدا کردن محل دقیق چکه و نم با دستگاه نشت یاب لوله آب و رفع نم ساختمان است.

تشخیص ترکیدگی لوله

علائم ترکیدگی لوله چیست؟

کارشناسان ما دارای تجربه چندین ساله و دانش فنی لازم هستند. و از جدیدترین دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله آب استفاده می کنند.

اگر نشتی ها به موقع تعمیر نشود خسارات دیگری به بار می آورد که عبارتند از:

👈 ایجاد نم و لکه در دیوارها یا سقف خانه
👈 طبله شدن و یا ریزش گچ دیوارها و سقف و یا کاشی های حمام و دستشویی
👈 ایجاد بوی نامطبوع در خانه
👈 وجود نم یا زرد شدن دیوار
👈 مرطوب شدن غیرعادی کف ساختمان
👈 لق شدن کاشی یا سرامیک کف آشپزخانه یا اتاق

تشخیص ترکیدگی لوله

علت زیاد آمدن قبض آب ترکیدگی لوله است ؟

اگر در استفاده از آب صرفه جویی می کنید. همچنین از وسایل پرمصرف مثل ماشین ظرفشویی استفاده نمی کنید. اما با این حال از مبلغ قبض آب متعجب هستید، به احتمال زیاد لوله کشی ساختمان شما نشتی آب دارد.

یک راه مطمئن برای اطمینان از وجود ترکیدگی لوله های ساختمان :

در زمانی که برای مدتی در منزل نیستید و یا برای ساعاتی هیچ استفاده ای از آب ندارید، از بسته بودن تمام شیرهای آب اطمینان حاصل کنید. رقم دقیق کنتور آب را یادداشت کنید. و بعد از چند ساعت رقم آن را چک کنید.

روش تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه های کاربردی

در روش های سنتی افراد برای تشخیص ترکیدگی لوله و تعیین محل دقیق آن زمان و هزینه زیادی صرف می کردند و معمولاً چندین نقطه از بنا را تخریب می کردند تا محل شکستگی را شناسایی کنند ولی اکنون می توانید با استفاده از تجارب و تخصص کارشناسان  پدیده سرویس تاسیسات در کمترین زمان و بدون تخریب و وارد آمدن خسارت به بنا محل دقیق ترکیدگی یا نشتی لوله را شناسایی کنید و نسبت به رفع آن اقدام نمایید.

متخصصان ما آماده هستند تا در سریع ترین زمان ممکن بعد از تماس شما در محل مورد نظر حاضر شده و نسبت به تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی لوله با دستگاه های پیشرفته الکترونیکی و مادون قرمز و رفع آن اقدام نمایند.

تشخیص ترکیدگی لوله

 تشخیص ترکیدگی لوله و مزایای آن چیست؟

استفاده از دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله مزایای بسیاری دارد که مهم ترین آن عدم تخریب بنا جهت تشخیص محل ترکیدگی می باشد که خود مشکلات عدیده دیگری را نیز در پی خواهد داشت . از دیگر مزایای استفاده از این دستگاه ها صرف زمان بسیار اندک در مقایسه با روش های سنتی جهت تشخیص محل نشتی و ترکیدگی میباشد ، دیگر مزایای این روش صرف هزینه کمتر و جلوگیری از نم و رطوبت ساختمان میباشد.

تشخیص ترکیدگی لوله با پدیده سرویس

حتما می دانید که اکثر خرابی های ساختمان ها در پی مشکلات ترکیدگی لوله  اتفاق می افتد لذا نباید از این موضوع به سادگی گذشت ترکیدگی لوله باعث مختل شدن نظم کل ساختمان می شود و اتفاقات ناگواری از قبیل ریزش چاه را در پی دارد در  هنگام بروز این مشکل با تشخیص ترکیدگی لوله پدیده سرویس تماس گرفته و از بازدید رایگان آن بهره ببرید تا در صورت تمایل آنها را حل مشکلتان سهیم کنید.

تشخیص ترکیدگی لوله  پدیده سرویس با استفاده از دستگاه های نوین و کارکنان حرفه ای و متخصص در کوتاهترین زمان ممکن محل ترکیدگی لوله را پیدا کرده و درصدد حل  مشکل شما با سرعت اجرایی بالا بر می آیند  .

تشخیص ترکیدگی لوله پدیده سرویس با سالها تجربه و تخصص در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله در هر ساعت از شبانه روز که شما نیاز داشته باشید  در محل مورد نظر شما حاضر شده و کار شما را به نحو احسن انجام خواهد داد .

در تشخیص ترکیدگی لوله باید تبحر کافی داشت به این دلیل که اگر دقیق و به موقع  تشخیص داده نشود باعث تخریب قسمت های از ساختمان شده و خسارات زیادی را به بارمی آورد که  در این راستا تشخیص ترکیدگی پدیده سرویس کار خود را دقیق و با کمترین خسارت انجام می دهد.