thumbs-iconلوله بازکنی و تخلیه چاه پدیده

clock-iconشبانه روزی

0

Cart - £0.00

mobile-icon

مشاوره رایگان (تماس شبانه روزی)02122893221

تخلیه چاه اصولی و ارزان

تخلیه چاه اصولی و ارزان

تخلیه چاه اصولی و ارزان پدیده سرویس
2 فوریه

تخلیه چاه اصولی و ارزان

تخلیه چاه اصولی و ارزان 

تخلیه چاه اصولی و ارزان باید توسط شرکت معتبر لوله بازکنی و توسط نیروی متخصص انجام گیرد. نیروی ماهر در زمان اعزام به محل ابتدا باید بازید رایگان انجام دهد و سپس مشکل چاه و فاضلاب را تشخیص دهد. هزینه تخلیه چاه پس از بازبینی توسط کارشناس با توجه به جزئیات کار و مشکل اعلام میشود.

روش های تخلیه چاه عبارت است از :

تخلیه با پمپ لجن کش و مکنده

پمپ مکنده یا ساکشن

پمپ مکانیزه و لایروبگر چاه

پمپ لجن خردکن

تخلیه چاه با پمپ لجن کش توسط یک ماشین بزرگ انجام میشود و مخصوص چاه هایی است که لجن آنها زیاد است. تخلیه چاه به صورت تضمینی و با رعایت اصول ایمنی و بهداشتی انجام میگیرد. اگر چاه ریزش کرده باشد ابتدا باید آنرا تخلیه و سپس ترمیم کرد. تخلیه چاه اصولی توسط نیروی کار متخصص انجام میگیرد و نیاز به وسائل مدرن و به روز برای این کار می باشد. برای انجام عملیات تخلیه باید درب چاه برداشته شود و در صورت تنگ بودن طوقه آجری چاه، دهانه چاه را با ابزار مخصوص تخریب میکنند.

تخلیه با پمپ لجن کش و لجن خردکن برای چاه فاضلاب است. بعد از بازکردن درب چاه پمپ با طناب به ته چاه فرستاده میشود. سپس شلنگ برزنتی را به تانکر تخلیه متصل میکنند و کار تخلیه آغاز میشود. در اماکنی مانند سرویس بهداشتی عمومی، که غلظت لجن بالاست از پمپ مکنده یا ساکشن برای تخلیه چاه استفاده میشود. کارکرد این دستگاه براساس خلاء تانکر کار میکند و کارایی خوبی برای از بین بردن لجن سفت دارد.

مطالب پربازدید :

تاثیر لایروبی و تخلیه چاه

خدمات لوله بازکنی تخصصی

لوله بازکنی و تخلیه چاه اصولی

هزینه تخلیه چاه چقدر است؟

هزینه تخلیه چاه به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله ساعت مورد نیاز برای انجام عملیات بر قیمت تاثیر گذار است. محل قرار گیری چاه یا نو بودن و قدیمی بودن چاه فاضلاب هم بر هزینه تاثیرگذار است. امروزه بسیاری از مناطق شهذی به سیستم فاضلاب متصل هستند اما هنوز هم برخی مناطق از چاه فاضلاب استفاده میکنند.

چاه های فاضلاب به دلیل قدیمی بودن دچار ریزش در برخی بخش ها یا تمام چاه میشوند. از این جهت نیاز به لایروبی و تخلیه دارند. در این شرایط نیاز به تخلیه چاه اصولی است که باید توسط شرکت خدمات لوله بازکنی انجام گیرد. این شرکت با استفاده از تانکر تخلیه و پمپ ساکشن اقدام به تخلیه چاه مینمانید.

هزینه تخلیه چاه بر اساس ظرفیت تانکر و متراژ شلنگ و پمپ مورد استفاده تعیین میگردد. گنجایش مخزن تانکر تخلیه 6 هزار لیتر، 8 هزار لیتر و 12 هزار لیتر  است. اگر چاه فاضلاب در طبقات منفی باشد تخلیه باید توسط بشکه انجام گیرد. بشکه داخل ماشین نیسان قرار دارد و ظرفیت بارگیری آن کمتر از تانکر است. این مسئله هزینه خدمات تخلیه چاه را افزایش خواهد داد.

از جمله موارد موثر در هزینه خدمات تخلیه چاه باید به نوع چاه و میزان گرفتگی آن اشاره کرد. در ساختمانهای قدیمی خطر دیگری که چاه فاضلاب را تهدید میکند تغییرات سفره های آب زیرزمینی است. اگر چاه فاضلاب به داخل این سفره ها راه پیدا کند دردسرساز میشود و باید اقدام به لایروبی و تخلیه آن کرد.

لوله بازکنی و تخلیه چاه پدیده سرویس

عالئم و نشانه های پرشدن چاه فاضلاب چیست؟

مهمترین علائم پرشدن چاه فاضلاب عبارت است از :

بوی بد فاضلاب

بالا آمدن آب و بازنشدن راه فاضلاب

مشاهده حشرات موذی در خانه

علت پرشدن چاه معمولا مصرف زیاد آب در ساختمان است. بهتر است در مصرف خود صرفه جویی کنید تا دچار این مشکل نشوید. در زمان شست و شو موادی مانند چربی وارد راه فاضلاب میشوند که به مرور در مسیر آب رسوب میکنند و موجب گرفتن لوله ها و پرشدن فاضلاب خواهند شد. این رسوبات مانع از جذب فاضلاب توسط خاک میشوند و چاه نیاز به تخلیه و لایروبی پیدا میکند.

خراب بودن شیرآلات و چکه کردن دائمی شیرآب باعث میشود تا مصرف آب افزایش یابد. بهتر است به این قبیل مشکلات سریع رسیدگی کنید تا منجربه گرفتگی فاضلاب نگردد. در زمین های غیر ماسه ای جذب آب توسط خاک کمتر است و از این جهت چاه زودتر پر خواهد شد.

همچنین اگر چاه انباره نداشته باشد و یا عمق آن کم باشد زودتر پر میشود. بهترین کار پیشگیری از پرشدن چاه فاضلاب است. برای اینکار باید به این نکته توجه کرد که فاضلاب قادر به دفع زباله و مواد خارجی نیست. پس هرگز در راه فاضلاب این مواد را نریزید به این امید که دفع خواهند شد.

از موارد مهم دیگر عدم استفاده از مواد شیمیایی لوله بازکنی است. اسیدها و لوله بازکن های صنعتی به مرور لوله فاضلاب را از بین میبرند و تخریب لوله پر شدن چاه را به دنبال خواهد داشت. بهتر است برای رفع گرفتگی لوله حتما با شرکت لوله بازکنی تماس بگیرید تا تخلیه چاه اصولی برای شما انجام شود. توجه به این مسئله تا میزان زیادی از مشکلات و هزینه تخلیه چاه کم میکند.

مطالب پربازدید :

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب

روش های مختلف تخلیه چاه

تخلیه چاه اصولی و ارزان

تخلیه چاه ارزان در تهران 

یکی از مشکلات معمول آپارتمان ها و ساختمانها گرفتگی لوله فاضلاب و چاه در سرویس بهداشتی است. وجود این مشکل در ساختمان میتواند در هر زمان از شبانه روز حاد شود و نیاز به خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی داشته باشید. از این جهت این قبیل خدمات به صورت شبانه روزی انجام میگیرد تا زندگی شهروندان مختل نشود. اگر در هرجای تهران دچار گرفتگی لوله فاضلاب شدید شرکت پدیده سرویس برای رفع مشکل شما آماده است. برای تماس با ما میتوانید از طریق لینک زیر در ارتباط باشید و برای رفع نم، حفرچاه و تشخیص ترکیدگی لوله از تخصص همکاران ما استفاده نمایید.

3 thoughts on “تخلیه چاه اصولی و ارزان”

  1. بعضی از شرکت ها هستند وقتی قیمت میارن پایین خدماتشون دیگه کیفیت سابق پیدا نمی کنه ولی شما اینطور نیستید ممنون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *